Schody samonośne drewniane Schody drewniane na beton schody drewniane z balustradą szklaną Schody dywanowe z balustradą całoszklaną Balustrada szklana na schodach drewnianych
  • EN
  • PL
facebook helta

Wybierz kategorię schodów drewnianych:

Schody drewniane, samonośne, policzkowe, dywanowe:

 

Początkowa działalność naszej firmy związana była z produkcją schodów. Do tej pory ta grupa produktów ma dla nas szczególnie duże znaczenie. Przez wszystkie lata działalności zdobywaliśmy cenne doświadczenia, które przekładają się na profesjonalne podejście do wyrobu wielu typów schodów. Projekty i rozwiązania proponowane przez firmę Helta zostały docenione przez dziesiątki zadowolonych klientów. Dzięki sugestiom i uwagom każdego z nich, nasi projektanci stworzyli rozwiązania niepowtarzalne i unikatowe. To właśnie w pełni indywidualny stosunek do każdego klienta, dokładna analiza jego preferencji, oraz wyważona cena, dostosowana do zaawansowania projektu, są naszymi największymi atutami.

Ponieważ każde wnętrze jest inne, tak jak wizja poszczególnych klientów, wymaga innego rozwiązania. Pod uwagę bierzemy wszystkie sugestie naszych zleceniodawców i zestawiamy je z możliwościami konstrukcyjnymi budynku. Efektem są schody dopasowane do gustów klienta oraz wystroju domu. Aby projekty odpowiadały Państwu także od strony finansowej, w naszej ofercie prezentujemy kilka wariantów cenowych, z których wybrać można ten najbardziej przystępny. Na Państwa życzenie projektanci firmy Helta wykonają projekt z wizualizacją komputerową oraz wstępny kosztorys, który przygotowywany jest w oparciu o wskazówki klienta. Jeśli zatem mają Państwo własną wizję, sprawdzenie, jak będzie ona się prezentować w rzeczywistości, nic nie kosztuje. Projekt wykonujemy bezpłatnie. Jesteśmy elastyczni, więc uwzględniamy uwagi na każdym etapie realizacji projektu.

Nasza bogata oferta schodów obejmuje schody na beton, schody dywanowe, schody policzkowe na wagnach oraz schody na konstrukcji. Każdy z rodzajów dostępny jest w kilku wariantach. Najbogatszy wybór proponujemy w kategorii schodów na beton. Są to zdecydowanie najpopularniejsze konstrukcje, spotykane w różnym wykonaniu. Mogą to być schody zabiegowe, ze spocznikiem, lub bez itp. Efektownie prezentują się zarówno z detalami drewnianymi. Dużym zainteresowaniem cieszą się schody na konstrukcji, które doskonale prezentują się w wnętrzach nowoczesnych. Wykonujemy je z zastosowaniem stali nierdzewnej, odznaczającej się elegancją i ascetycznością. Najważniejszym atutem takich schodów jest wszechstronne zastosowanie – projekty można zrealizować w pomieszczeniach o różnym kształcie. Schody są lekkie i nie zabierają optycznie zbyt wiele przestrzeni.Konstrukcją klasyczną, nieco masywną, są schody dywanowe. Polecamy je szczególnie do klatek schodowych o klasycznym kształcie, choć ciekawie prezentują się także jako schody zabiegowe.

Drewno wykańczamy na szereg sposobów. Powierzchnię uszlachetniamy olejem lnianym, lakierem poliuretanowym lub barwimy według kolorystyki dostępnej w naszym wzorniku. Proponujemy wykończenie matowe, półmatowe, naturalne lub bezbarwne. Schody wykonujemy z kilkunastu gatunków tarcicy. W ofercie są gatunki rodzime (np. dąb, jesion, buk) oraz gatunki zagraniczne (m.in. merbau, mahoń, iroko). Niezwykle ważnym elementem wykończenia schodów są balustrady, które nadają konstrukcji ostateczny charakter. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele różnych propozycji ich wykonania. Dostępne są warianty z drewna i stali nierdzewnej, drewna oraz szkła. W zależności od charakteru schodów oraz wnętrza, wypełnienie i poręcze mogą być zróżnicowane, np. kwadratowe, okrągłe, lub prostokątne. Bardzo atrakcyjnym produktem są balustrady ze szkła klejonego lub hartowanego. Są one wytrzymałe, a zatem bezpieczne w codziennym użytkowaniu.

Gorąco zachęcamy do kontaktu w celu wykonania bezpłatnego projektu. Dołożymy wszelkich starań, by współpraca z nami przyniosła spodziewane efekty i była satysfakcjonująca. Zapraszamy do obejrzenia wszystkich oferowanych przez nas produktów, oraz do zapoznania się z wzornikiem, paletą gatunków tarcicy, oraz cennikiem. Jesteśmy przekonania, że będą one dla Państwa atrakcyjne.