facebook helta

Wybierz kategorię schodów drewnianych:

 

Schody drewniane wewnętrzne Schody drewniane dywanowe Schody drewniane policzkowe

Schody drewniane na beton Schody drewniane dywanowe na beton Schody drewniane metalowe

Schody drewniane samonośne Schody drewniane ażurowe Schody drewniane dwubiegowe

Schody drewniane stalowe Schody drewniane nowoczesne Schody drewniane zabiegowe

Schody drewniane na poddasze Schody drewniane dębowe Schody drewniane jesionowe

Schody drewniane, schody drewniane na beton, schody drewniane samonośne, rodzaje schodów:

Początkowa działalność naszej firmy związana była z produkcją schodów drewnianych. Do tej pory ta grupa produktów ma dla nas szczególnie duże znaczenie. Przez wszystkie lata działalności zdobywaliśmy cenne doświadczenia, które przekładają się na profesjonalne podejście do wyrobu wielu typów schodów. Projekty i rozwiązania proponowane przez firmę Helta zostały docenione przez dziesiątki zadowolonych klientów. Dzięki sugestiom i uwagom każdego z nich, nasze biuro projektowe stworzyło rozwiązania niepowtarzalne i unikatowe. To właśnie w pełni indywidualny stosunek do każdego klienta, dokładna analiza jego preferencji, oraz wyważona cena, dostosowana do zaawansowania projektu, są naszymi największymi atutami.

Ponieważ każde wnętrze jest inne, tak jak wizja poszczególnych klientów, wymaga innego rozwiązania. Pod uwagę bierzemy wszystkie sugestie naszych zleceniodawców i zestawiamy je z możliwościami konstrukcyjnymi budynku. Efektem są schody dopasowane do gustów klienta oraz wystroju domu. Aby projekty odpowiadały Państwu także od strony finansowej, w naszej ofercie prezentujemy kilka wariantów cenowych, z których wybrać można ten najbardziej przystępny. Na Państwa życzenie projektanci firmy Helta wykonają projekt z wizualizacją komputerową oraz wstępny kosztorys, który przygotowywany jest w oparciu o wskazówki klienta. Jeśli zatem mają Państwo własną wizję, sprawdzenie, jak będzie ona się prezentować w rzeczywistości, nic nie kosztuje. Projekt wykonujemy bezpłatnie. Jesteśmy elastyczni, więc uwzględniamy uwagi na każdym etapie realizacji projektu.

Nasza bogata oferta schodów drewnianych obejmuje schody na beton, schody dywanowe, schody policzkowe na wagnach oraz schody drewniane na konstrukcji metalowej. Każdy z rodzajów dostępny jest w kilku wariantach. Najbogatszy wybór proponujemy w kategorii schodów drewnianych na beton w formie dywanowej oraz w kategorii schodów policzkowych i dywanowych w formie schodów samonośnych. Są to zdecydowanie najpopularniejsze konstrukcje, spotykane w różnym wykonaniu. Mogą to być schody zabiegowe, ze spocznikiem, lub bez itp. Szczególnie efektownie prezentują się z balustradami szklanymi. Dużym zainteresowaniem cieszą się schody drewniane na konstrukcji, które doskonale prezentują się w wnętrzach nowoczesnych. Wykonujemy je z zastosowaniem stali nierdzewnej, odznaczającej się elegancją i ascetycznością. Najważniejszym atutem takich schodów jest wszechstronne zastosowanie – projekty można zrealizować w pomieszczeniach o różnym kształcie. Schody drewniane są lekkie i nie zabierają optycznie zbyt wiele przestrzeni.

Projekty schodów drewnianych, schody drewniane zabiegowe, schody drewniane policzkowe, nowoczesne schody drewniane:

Drewno wykańczamy na szereg sposobów. Powierzchnię uszlachetniamy olejem lnianym, lakierem poliuretanowym lub barwimy według kolorystyki dostępnej w naszym wzorniku. Proponujemy wykończenie matowe, półmatowe, naturalne lub bezbarwne. Schody z drewna wykonujemy z kilkunastu gatunków tarcicy. W ofercie są gatunki rodzime (np. dąb, jesion, buk) oraz gatunki zagraniczne (m.in. merbau, mahoń, iroko). Niezwykle ważnym elementem wykończenia schodów są balustrady, które nadają konstrukcji ostateczny charakter. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele różnych propozycji ich wykonania. Dostępne są warianty z drewna i stali nierdzewnej, drewna oraz szkła. W zależności od charakteru schodów oraz wnętrza, wypełnienie i poręcze mogą być zróżnicowane, np. kwadratowe, okrągłe, lub prostokątne. Bardzo atrakcyjnym produktem są balustrady ze szkła bezpiecznego hartowanego. Są one wytrzymałe, a zatem bezpieczne w codziennym użytkowaniu.

Gorąco zachęcamy do kontaktu w celu wykonania bezpłatnego projektu. Dołożymy wszelkich starań, by współpraca z nami przyniosła spodziewane efekty i była satysfakcjonująca. Zapraszamy do obejrzenia wszystkich oferowanych przez nas produktów, oraz do zapoznania się z wzornikiem, paletą gatunków tarcicy, oraz cennikiem. Jesteśmy przekonania, że będą one dla Państwa atrakcyjne.