facebook helta

Schody dywanowe na beton

 

Schody dywanowe na beton Schody dywanowe na beton poznań
Schody dywanowe na betonie Schody dywanowe na beton warszawa
Schody dywanowe na beton cena Schody dywanowe na beton słupsk
Schody dywanowe na beton gdańsk Schody w układzie dywanowym na betonie
Schody dywanowe na betonie Schody dywanowe na beton galeria

Schody w układzie dywanowym na betonie

Schody w układzie dywanowy to produkt coraz bardziej popularny, nam jako wykonawcy pracującemu z szczególną ochotą nad nowoczesnymi realizacjami bardzo on odpowiada. Można wręcz powiedzieć że jesteśmy ukierunkowani czy też wyspecjalizowania na tego typu realizacje. Ta nasza specjalizacja przekłada się bezpośrednio na jakość oferowanego przez nas produktu, więc jeśli schody dywanowe na beton to tylko z nami… 🙂

Stopnie dywanowe na beton

Generalnie wykonujemy wszystkie formy stopni oraz schodów w układzie dywanowym, chętnie zrealizujemy schody dywanowe na beton ze spocznikiem (półpiętrem) jak na powyższych zdjęciach z naszej realizacji, schody zabiegowe, schody jednobiegowe oraz inne wariacje układów schodów dywanowych na betonie. W swojej ofercie posiadamy piętnaście gatunków drewna więc nie będzie problemu z produkcją schodów drewnianych dębowych, jesionowych, mahoniowych czy z merbau. W zakresie uszlachetnienia powierzchni obsługujemy wszystkie dostępne technologie czyli woski olejne, oleje lniane, powierzchnie lakierowane, oczywiście sposób uszlachetnienia oraz kolorystyka jest dobierana do wiodących elementów wyposażenia wnętrza oraz preferencji i stylu życia przyszłych użytkowników.

Montaż schodów dywanowych na beton

Uwaga ważna informacja dla przyszłych użytkowników schodów dywanowych na betonie, jeżeli przyjdzie do Państwa w ramach konkursu ofert wykonawca proponujący składanie schodów dywanowych z pojedynczych modułów i klejenie ich między sobą klejami: polimerowymi, poliuretanowymi itp. proponuję zrezygnować z takich usług. Ponieważ forma schodów dywanowych to klejenie blokowe na szerokości i właśnie w tym kierunku drewno ma najwięcej do powiedzenia jako materiał higroskopijny. Higroskopijny  w dużym uproszczeniu oznacza nadal żyjący i reagujący na zmieniające się warunki otoczenia szczególnie wilgotność powietrza. Co się stanie jak drewno sobie trochę popracuje…? Odpowiedź brzmi: najprawdopodobniej już drugim roku użytkowania pojawią się szpary pomiędzy stopniami a podstopniami, zaczną się “piski” oraz “strzelanie” podczas chodzenia po schodach.

Nowoczesne schody dywanowe na betonie

Reasumując nasze produkty nie są składane z pojedynczych modułów tylko sklejamy całe biegi schodów dywanowych w warunkach warsztatowych, następnie z surowymi biegami przyjeżdżamy na budowę w celu przymiaru oraz wykonania kratownicy poziomującej w kierunkach x,y nierówny żelbet. Dzięki temu zabiegowi mamy pewność że w momencie dostarczenia już gotowych (uszlachetnionych) biegów schodowych montaż przebiegnie sprawnie a produkt końcowy będzie wysokiej jakości. Jeżeli są Państwo zainteresowani wykonanie kalkulacji cenowej schodów dywanowych na beton proszę przesłać na mail: biuro@helta.pl:

  • numer telefonu kontaktowego (w przypadku pytań do opracowania projektowego mamy do Państwa bezpośredni kontakt).
  • lokalizację ewentualnego montażu (miejscowość, kod pocztowy).
  • zdjęcia schodów betonowych (kilka zdjęć telefonem w zupełności wystarczy).
  • rzuty z projektu architektonicznego (rzut parteru, piętra oraz przekrój w .pdf) jeśli posiadają Państwo tego typu pliki.
  • wizualizacje wykonane przez architekta wnętrza (oczywiście jeśli realizuje tego typu zadania w Państwa obiekcie).
  • inspiracje, oczekiwania, przykładowe zdjęcia (to wszystko pomorze nam jeszcze lepiej spersonalizować ofertę).
  • określenie wzoru balustrady do wykonania na schodach oraz antresoli.

          Z poważaniem…

Dawid Helta