Realizacja 032019-03-27T22:28:55+00:00

Project Description

Realizacja 03

Katowice schody
Toruń schody
Toruń schody
Gdynia schody
Kraków schody
Bydgoszcz schody
Warszawa schody
Gdynia schody
Lublin schody
Białystok schody
Szczecin schody

Nowoczesne, stylowe wnętrza potrzebują odpowiedniego wykończenia, które dopełni całości. Odwiedzając tego klienta zostaliśmy poproszeni o stworzenie schodów z barierkami, wiodących na pierwsze piętro. Dzięki dużej powierzchni do wykorzystania nie musieliśmy się specjalnie ograniczać, jednak chcieliśmy dopasować coś, co wkomponuje się w lekkość designu całego domu. W porozumieniu z klientem zaprojektowaliśmy zatem białe schody policzkowe z balustradą szklaną.

Białe schody policzkowe w nowym domu, które widać na realizacjach, zostały wykonane z najwyższą starannością. Stworzyliśmy je w układzie dwubiegowym, z niewielkim spocznikiem na ⅓ długości schodów. Stopnie wykonaliśmy z drewna dębowego uszlachetnionego przy pomocy twardego wosku olejnego w kolorze podłogi właściwej. Policzki schodowe z kolei pomalowaliśmy białą farbą w RAL zgodnym z odcieniem drzwi wewnętrznych.

Nasza realizacja objęła także barierki wykończone stylowym białym pochwytem z drewna, który stał się przysłowiową wisienką na torcie tej realizacji.

Wykonujemy takie i podobne realizacje w całej Polsce i poza jej granicami. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, proszę przesłać na mail: biuro@helta.pl:

  • numer telefonu kontaktowego
  • lokalizację ewentualnego montażu (miejscowość, kod pocztowy)
  • rzuty z projektu architektonicznego (rzut parteru, piętra oraz przekrój w .pdf)
  • wizualizacje wykonane przez architekta wnętrza lub wizualizacje dołączone do projektu architektonicznego
  • inspiracje, oczekiwania, przykładowe zdjęcia (to wszystko pomoże nam jeszcze lepiej spersonalizować ofertę)
  • określenie wzoru balustrady do wykonania na schodach oraz antresoli