Project Description

Realizacja 03

Katowice schody
Toruń schody
Toruń schody
Gdynia schody
Kraków schody
Bydgoszcz schody
Warszawa schody
Gdynia schody
Lublin schody
Białystok schody
Szczecin schody

Białe schody policzkowe w nowym domu

Nowoczesne, stylowe wnętrza potrzebują odpowiedniego wykończenia, które dopełni całości. Odwiedzając tego klienta zostaliśmy poproszeni o stworzenie drewnianych schodów z balustradami, wiodących na pierwsze piętro. Dzięki dużej powierzchni do wykorzystania nie musieliśmy się specjalnie ograniczać, jednak chcieliśmy dopasować coś, co wkomponuje się w lekkość designu całego domu. W porozumieniu z klientem zaprojektowaliśmy zatem białe schody policzkowe z balustradą szklaną.

Białe schody policzkowe w nowym domu, które widać na realizacjach, zostały wykonane z najwyższą starannością. Stworzyliśmy je w układzie dwubiegowym, z niewielkim spocznikiem na ⅓ długości schodów. Stopnie wykonaliśmy z drewna dębowego uszlachetnionego przy pomocy twardego wosku olejnego w kolorze podłogi właściwej. Policzki schodowe z kolei pomalowaliśmy białą farbą w RAL zgodnym z odcieniem drzwi wewnętrznych.

Nasza realizacja objęła także nowoczesne balustrady wykończone stylowym białym pochwytem z drewna, który stał się przysłowiową wisienką na torcie tej realizacji.

Wykonujemy takie i podobne realizacje w całej Polsce i poza jej granicami. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, proszę przesłać na mail: biuro@helta.pl:

  • numer telefonu kontaktowego
  • lokalizację ewentualnego montażu (kod pocztowy)
  • rzuty z projektu architektonicznego (rzut parteru, piętra oraz przekrój w .pdf)
  • wizualizacje wykonane przez architekta wnętrza lub wizualizacje dołączone do projektu architektonicznego
  • inspiracje, oczekiwania, przykładowe zdjęcia (to wszystko pomoże nam jeszcze lepiej spersonalizować ofertę)
  • określenie wzoru balustrady do wykonania na schodach oraz antresoli