Project Description

Realizacja 22

Toruń schody
Sopot schody
Sopot schody

Zewnętrzne balustrady tarasowe ze szkła

Chociaż nasza firma specjalizuje się w tworzeniu schodów i to właśnie nim poświęcamy największą uwagę, tworzymy też szereg innych produktów.

Klient skontaktował się z nami, chcąc stworzyć awangardowe, a jednocześnie stylowe i praktyczne wykończenie tarasu zewnętrznego w swoim nowoczesnym domu. Od początku nie mieliśmy wątpliwości, że stanie na balustradach tarasowych wykonanych ze szkła obsadzonych w profilach balustradowych.

Widoczna na powyższych zdjęciach realizacja objęła stworzenie zewnętrznych balustrad tarasowych ze szkła bezpiecznego hartowanego Float. o grubości 13mm . Parametry te wpływają na bezpieczeństwo użytkowania barierek. Klient wybrał wersję z bardzo cienkim wykończeniem wykonanym ze stali pomalowane w RAL. Zależało mu bowiem na tym, żeby nie tylko wpasować się w design domu, ale i wpuścić jak najwięcej światła na często używany taras.

Wykonujemy na zamówienie klientów takie i inne balustrady, których pełna lista znajduje się na podstronie cennik balustrad balkonowych. Jeśli są Państwo zainteresowani podobnym projektem, proszę przesłać na mail: biuro@helta.pl:

  • numer telefonu kontaktowego
  • lokalizację ewentualnego montażu (kod pocztowy)
  • wizualizacje wykonane przez architekta lub wizualizacje dołączone do projektu architektonicznego
  • inspiracje, oczekiwania, przykładowe zdjęcia (to wszystko pomoże nam jeszcze lepiej spersonalizować ofertę)
  • określenie wzoru balustrady do wykonania