KLASYCZNE I NOWOCZESNE

BALUSTRADY

Balustrady szklane

Balustrady szklane

Wzorniki balustrad

Balustrady balkonowe

Balustrady balkonowe

Balustrady nowoczesne

Balustrady zewnętrzne

Balustrady wewnętrzne

Balustrady wewnętrzne

Balustrady ze stali nierdzewnej

Balustrady drewniane

Balustrady drewniane

Balustrady schodowe

Balustrady ze stali nierdzewnej

Balustrady nierdzewne

Balustrady tarasowe

Balustrady tarasowe

Balkony francuskie

Dobór właściwej balustrady często ma decydujący wpływ na ostateczny wystrój wnętrza. Jako element wieńczący dzieło ujmowania przestrzeni w przyjazne człowiekowi ramy, stanowi o jej ergonomii i estetyce, często również ma decydujący wpływ na reprezentacyjność budynku. Wybór balustrady wewnętrznej powinien być zatem decyzją dobrze przemyślaną, podjętą na odpowiednio wczesnym etapie procesu budowlanego.

W swojej ofercie posiadamy balustrady klasyczne i nowoczesne. Wśród tych ostatnich pragniemy zwrócić uwagę na balustrady szklane. Transparentność oraz lekkość konstrukcji tych rozwiązań sprawiają, że balustrady szklane znakomicie komponują się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i tradycyjnych. Mnogość wariantów osadzania, elementów dekoracyjnych oraz wersji kolorystycznych szkła stwarzają liczne możliwości wpływania na architektoniczny wyraz pomieszczeń. Pomimo subtelności formy balustrady szklane charakteryzują się bardzo dużą odpornością mechaniczną. Z powodzeniem mogą być stosowane zarówno w mieszkaniach, jak i w budynkach użyteczności publicznej. Doskonale prezentują się w połączeniu z drewnem, stalą nierdzewną i aluminium, tworząc nienachlane zamknięcia małych i dużych przestrzeni.

Ukłonem w stronę klasyki są oferowane przez nas balustrady drewniane. Piękno naturalnego drewna, rytmiczność formy oraz możliwość zastosowania praktycznie w każdym rodzaju wnętrza to podstawowe zalety balustrad drewnianych. Towarzysząca im solidność konstrukcji oraz dbałość o detal w trakcie montażu dopełniają klasycznej elegancji tych chętnie stosowanych przegród.

Balustrady ze stali nierdzewnej to propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesność, a zarazem tradycyjne podejście do dzielenia przestrzeni metodą wyraźnych linii. Balustrady stalowe dają poczucie bezpieczeństwa, zapewniają łatwość utrzymania i wysoką trwałość konstrukcji. Dzięki wielu dostępnym wariantom kompozycyjnym stwarzają możliwość wpasowania ich w dowolną stylistykę, także w ciekawych kombinacjach z drewnem lub szkłem. Bogatą gamę form zamykają wzory abstrakcyjne, wymykające się klasycznym ujęciom architektury wnętrz.

— NASZE REALIZACJE —