WYJĄTKOWE

SCHODY NOWOCZESNE

Schody nowoczesne
Schody nowoczesne na konstrukcji stalowe
Schody nowoczesne z drewna
Nowoczesne schody

W celu wykonania kalkulacji cenowej nowoczesnych schodów proszę przesłać na mail: biuro@helta.pl

  • numer telefonu kontaktowego
  • lokalizację montażu (kod pocztowy)
  • zdjęcia schodów betonowych – dotyczy schodów na beton
  • rzuty z projektu architektonicznego – dotyczy schodów samonośnych
  • wizualizacje wykonane przez architekta wnętrza lub dołączone do projektu architektonicznego
  • inspiracje, oczekiwania, przykładowe zdjęcia (to wszystko pomoże nam jeszcze lepiej spersonalizować ofertę)
  • określenie wzoru balustrady do wykonania na schodach oraz antresoli – wzorniki balustrad
Gdynia schody nowoczesne
Gdynia schody nowoczesne
Katowice schody nowoczesne
Gdańsk schody nowoczesne
Toruń schody nowoczesne

Nowoczesne schody drewniane – naturalność elegancji

Drewniane, nowoczesne i funkcjonalne schody są propozycją dla osób ceniących sobie indywidualizm rozwiązań aranżacyjnych i precyzję ich wykonania. Nowoczesne schody drewniane sprawdzają się we współczesnych wnętrzach, ale mogą również stanowić doskonałe uzupełnienie adaptowanych przestrzeni. Oferujemy Państwu nowatorski design schodów drewnianych w formułach taki jak: schody policzkowe, schody dywanowe, drewniane na beton, dywanowe na beton, samonośne, ażurowe, a także: schody metalowe, schody dębowe, zabiegowe, ze spocznikiem, schody z białymi podstopniami na beton, dwubiegowe i stalowe.

Każde z tych rozwiązań dostosowywane jest do potrzeb i budżetu klienta, przy czym służymy również Państwu doradztwem wnętrzarskim pomagając wybrać model świetnie harmonizujący się z planowaną przestrzenią. Schody drewniane zachwycają estetyczną równowagą pomiędzy naturalnym, ekologicznym materiałem, jakim jest drewno lite i jego najbardziej funkcjonalnymi zastosowaniami aranżacyjnymi.

Drewniane schody nowoczesne
Kraków schody nowoczesne

Każda aranżacja schodów to wiele możliwości wyboru

Nowoczesne schody drewniane realizujemy na wiele sposobów, ściśle współpracując z inwestorem, od chwili decyzji o wyborze schodów, do ich montażu. Proponowana przez nas oferta schodów obejmuje modele jedno lub dwubiegowe, ze spocznikiem lub zabiegiem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy z naszych klientów potrzebuje rzetelnej i uczciwej informacji o jakości drewna, sposobie jego uszlachetnienia, a także specyfice konkretnej aranżacji schodów w danym wnętrzu, dlatego przykładamy ogromną wagę do wspierania Państwa informacjami w tym zakresie.

Dysponujemy szerokim wyborem gatunków drewna, różnorodnością możliwych wykończeń, co skutkuje projektami i wykonaniami aranżacji idealnie dopasowanych do gustów i budżetów naszych klientów, a także parametrów konstrukcyjnych wnętrz budynków. Czuwamy nad tym, aby droga od projektu do efektu była dla inwestora prawdziwą przyjemnością i źródłem trwałej satysfakcji.

Schody na betonie w nowoczesnym wydaniu
Kraków schody nowoczesne
Warszawa schody nowoczesne

Drewniane schody podkreślają charakter każdego wnętrza

Schody wykonane z drewna litego posiadają tę niezbywalną zaletę, że świetnie komponują się one z każdym wnętrzem, wydobywając jego unikalny charakter. Drewniane schody będą zatem podkreślać stylistykę aranżacyjną różnorodnych stylów wnętrz, od klasycznych i neutralnych estetycznie, poprzez romantyczne, skandynawskie, loftowe, czy utrzymane w tonacjach art deco. Drewno jest materiałem ocieplającym wnętrza i może stanowić zarówno element podkreślający ich ciepły styl, jak i świetnie kontrastować z surową stylistyką reszty przestrzeni użytkowej.

W zasadzie każde wnętrze można wzbogacić estetycznie rozwiązaniem w postaci nowoczesnych schodów i balustrad wewnętrznych, w czym profesjonalnie doradzamy naszym klientom. Osoby już użytkujące przestrzenie z drewnianymi schodami podkreślają ich przyjazną, sprzyjającą zarówno pracy, jak i relaksowi atmosferę.

Nowoczesne schody drewniane – zachwyt i pasja od projektu do efektu końcowego

Od początku działalności naszej firmy stawiamy na jakość materiałów, precyzję wykonania każdego elementu i pełną indywidualizację zamówień, od etapu projektu do końcowego montażu schodów. Specjalizujemy się bowiem w wykonaniach indywidualnych zamówień klientów w ramach najwyższej jakości kompleksowej usługi od wstępnej rozmowy z klientem, poprzez projekt schodów, aż po odbiór zamontowanych już schodów, dokonywany przez klienta. Ogólna oferta głównych rozwiązań aranżacyjnych, które proponujemy obejmuje między innymi typy schodów takie jak samonośne, układane na beton, ażurowe lub dywanowe. Wykonujemy także montaże balustrad, przywiązując uwagę do każdego detalu małej architektury wnętrz, jaką stanowią elementy wykończeniowe każdej konstrukcji schodowej.

To, co łączy naszych klientów, to zamiłowanie do indywidualnych, szytych na miarę rozwiązań aranżacyjnych, a to, z czego jesteśmy znani to pasja kreowania tego typu aranżacji. Kochamy drewno jako podstawowy materiał nowoczesnych schodów i odkrywamy jego nieograniczony potencjał realizując każdy projekt, niezależnie od tego, czy będzie on tworzył przestrzeń użytkową pomieszczeń firmowych, czy intymny charakter domowego wnętrza, nasze schody drewniane zachwycają swoim niepowtarzalnym klimatem.