WYJĄTKOWE

SCHODY NOWOCZESNE

schody nowoczesne
nowoczesne schody
nowoczesne schody drewniane
schody aranżacje nowoczesne

W celu wykonania kalkulacji cenowej nowoczesnych schodów proszę przesłać na mail: biuro@helta.pl

 • zdjęcia schodów betonowych – dotyczy schodów na beton
 • rzuty z projektu architektonicznego – dotyczy schodów samonośnych
 • wizualizacje wykonane przez architekta wnętrza lub dołączone do projektu architektonicznego
 • inspiracje, oczekiwania, przykładowe zdjęcia
 • określenie wzoru balustrady do wykonania na schodach oraz antresoli – wzory balustrad
 • numer telefonu kontaktowego
 • lokalizację montażu (kod pocztowy)
schody wewnętrzne nowoczesne
schody zabiegowe nowoczesne
schody drewniane nowoczesne
schody inspiracje

Schody drewniane nowoczesne

Nowoczesne schody do domu są propozycją dla osób ceniących sobie indywidualizm rozwiązań aranżacyjnych i precyzję ich wykonania. Nowoczesne schody wewnętrzne sprawdzają się we współczesnych wnętrzach, ale mogą również stanowić doskonałe uzupełnienie adaptowanych przestrzeni.

Oferujemy Państwu nowatorski design schodów drewnianych w formułach takich jak:

 • Schody nowoczesne policzkowe

Konstrukcja oparta jest na drewnianych policzkach w nowoczesnej odsłonie, doskonale imitujących metal, które znakomicie komponują się z naturalnym drewnem stopni.

 • Schody nowoczesne dywanowe

W wersji samonośnej sprawiają wrażenie zawieszonych w powietrzu. Mają ukryty system mocowań. Te schody nowoczesne znakomicie prezentują się w towarzystwie szklanych balustrad, które nie zasłaniają ich piękna.

 • Schody nowoczesne drewniane na beton

Występują w dwóch wersjach, jako schody dywanowe i schody z białymi podstopniami. Ocieplają nowoczesne surowe aranżacje.

 • Nowoczesne schody dywanowe na beton

Pokrywają drewnianym dywanem całą powierzchnię schodów betonowych. Konstrukcja betonowa widoczna jest tylko z boku schodów.

 • Schody nowoczesne samonośne

Mogą występować w różnych wersjach, jako schody dywanowe, policzkowe, czy ażurowe. W nowoczesnym wydaniu wszelkie mocowania konstrukcji schodów, czy stopni schodowych są ukryte.

 • Schody nowoczesne ażurowe

Mogą być realizowane w różnych układach: jako schody jednobiegowe, dwubiegowe ze spocznikiem i jako schody zabiegowe. Stopnie ich wsparte są na policzkach. Występują też jako nowoczesne schody w salonie montowane do ściany nośnej w wersji półkowej. Nie mają podstopni.

 • Schody nowoczesne metalowe

Dzięki nowoczesnym technologiom drewniane policzki znakomicie imitują metal. Projekt tego rodzaju schodów doceniają szczególnie amatorzy wnętrz industrialnych.

 • Schody nowoczesne dębowe

Zawsze modne drewno dębowe może być bielone i wybarwiane na wiele odcieni. Dębowe schody nowoczesne można więc idealnie wkomponować do każdego wnętrza. Są trwałe i charakteryzują się niską ścieralnością.

 • Schody zabiegowe nowoczesne

Mogą stanowić lekką konstrukcję ażurową z policzkami lub dywanową. Charakteryzują się trójkątnym kształtem stopni na zakrętach.

 • Nowoczesne schody ze spocznikiem

Występują w konstrukcji dywanowej lub policzkowej jako schody samonośne albo jako schody pełne, gdzie drewno kładzie się na beton. Te schody nowoczesne słyną z dużej wygody i chętnie wybierane są do domu, gdzie mieszkają osoby starsze.

 • Nowoczesne schody z białymi podstopniami na beton

W tym wariancie drewniane stopnie położone na beton kontrastują z bielą podstopni.

 • Schody nowoczesne dwubiegowe

Mogą występować jako schody dywanowe lub policzkowe, także w wersji ażurowej.

 • Schody nowoczesne stalowe

W rzeczywistości to nowoczesne schody wykonane z drewna, które dzięki odpowiedniemu wykończeniu wyglądają jak wykonane ze stali. Stalowe policzki dobrze współgrają z drewnem stopni.

Każde z tych rozwiązań dostosowywane jest do potrzeb i budżetu klienta, przy czym służymy również Państwu doradztwem wnętrzarskim, pomagając wybrać projekt konstrukcji świetnie harmonizującej z planowaną przestrzenią.

Schody drewniane zachwycają estetyczną równowagą zawartą pomiędzy naturalnym, ekologicznym materiałem, jakim jest drewno lite i jego najbardziej funkcjonalnymi zastosowaniami aranżacyjnymi.

nowoczesne schody betonowe
nowoczesne schody w salonie
nowoczesne schody wewnętrzne

Nowoczesne schody

Nowoczesne schody drewniane realizujemy na wiele sposobów, ściśle współpracując z inwestorem, od chwili decyzji o wyborze schodów, do ich montażu. Proponowana przez nas oferta schodów obejmuje modele jedno lub dwubiegowe, ze spocznikiem lub zabiegiem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy z naszych klientów potrzebuje rzetelnej i uczciwej informacji o jakości drewna, sposobie jego uszlachetnienia, a także specyfice konkretnej aranżacji schodów w danym wnętrzu. Dlatego też przykładamy ogromną wagę do wspierania Państwa informacjami w tym zakresie.

Unikalny dostosowany do wnętrza projekt

Dysponujemy szerokim wyborem gatunków drewna, różnorodnością możliwych wykończeń, co skutkuje projektami i wykonaniami aranżacji idealnie dopasowanych do gustów i budżetów naszych klientów, a także parametrów konstrukcyjnych wnętrz budynków. Czuwamy nad tym, aby droga od projektu do efektu była dla inwestora prawdziwą przyjemnością i źródłem trwałej satysfakcji.

nowoczesne schody wewnetrzne
nowoczesne schody do domu
nowoczesne schody zabiegowe

Nowoczesne schody drewniane – moc natury i nowych technologii

Nowoczesne schody wykonane z drewna swoją moc i trwałość zawdzięczają nie tylko naturze, ale także nowej technologii. Odpowiednia obróbka litego drewna pozwala na uzyskanie materiału, mającego wszystkie jego zalety, przy jednoczesnym wyeliminowaniu jego wad. Aby mogły powstać nowoczesne schody wewnetrzne, najpierw tnie się drewno na równe słupki, tzw. graniaki o długości odpowiadającej szerokości konstrukcji schodów. Daje to możliwość wyboru najlepszych partii drewna, które po sklejeniu dadzą gładką płaszczyznę stopni schodowych, podstopni, czy spocznika. Powstała w ten sposób powierzchnia schodów to kombinacja unikalnych słojów poszczególnych graniaków, z których każdy ma często odrębną historię.

Nowoczesne schody wewnątrz domu

Jeśli ten nowoczesny design komuś nie odpowiada, poddajemy schody procesowi obłogowania, pokrywając ich powierzchnię dodatkowymi płatami drewna o większej płaszczyźnie. Powstają w ten sposób modne schody wewnętrzne, wyglądające jak klasyczne, wykonane z jednej deski. Są jednak trwalsze niż te robione w sposób tradycyjny, ponieważ warstwy kleju czynią je bardziej wytrzymałymi na odkształcenia. To nie jedyne zalety tego rozwiązania. Osoby zainteresowane tematyką zapraszamy na naszego bloga firmowego, gdzie można poznać więcej szczegółów.

schody nowoczesne drewniane
nowoczesne schody w domu
schody drewniane nowoczesne na beton
schody betonowe nowoczesne
nowoczesne schody wewnętrzne galeria
nowoczesne schody na beton

Schody wewnętrzne nowoczesne

Schody nowoczesne wykonane z drewna litego posiadają tę niezbywalną zaletę, że świetnie komponują się z każdym wnętrzem, wydobywając jego unikalny charakter. Drewniane nowoczesne schody w domu będą zatem podkreślać stylistykę aranżacyjną różnorodnych stylów wnętrz, od klasycznych i neutralnych estetycznie, poprzez romantyczne, skandynawskie, loftowe, czy utrzymane w tonacjach art deco. Drewno jest materiałem ocieplającym wnętrza i może stanowić zarówno element podkreślający ich ciepły styl, jak i świetnie kontrastować z surową stylistyką reszty przestrzeni użytkowej tworząc niepowtarzalny nowoczesny design.

W zasadzie każde wnętrze można wzbogacić estetycznie rozwiązaniem w postaci nowoczesnych schodów i balustrad wewnętrznych, w czym profesjonalnie doradzamy naszym klientom. Osoby już użytkujące przestrzenie z drewnianymi schodami podkreślają ich przyjazną, sprzyjającą zarówno pracy, jak i relaksowi atmosferę.

Barierki na schody nowoczesne

W nowoczesnych nastawionych na minimalizm wnętrzach zauważa się czasem niepokojący trend do rezygnacji z balustrady przy schodach, uznając ją za zbędny element. Przestrzegamy przed taką nieroztropnością i podpowiadamy rozwiązania, które nie przytłoczą wnętrza, pozwolą zachować minimalistyczny umiar, a jednocześnie uczynią nowoczesne schody wewnętrzne twojego domu bezpiecznymi i szykownymi.

Nowoczesne szklane balustrady nie tylko nie zasłonią piękna schodów, ale jeszcze podkreślą ich nowoczesny design. Pozwolą na swobodny przepływ światła i nie ograniczą wizualnie przestrzeni. Takie balustrady będą znakomitym wykończeniem każdego rodzaju nowoczesnych schodów drewnianych wykonanych w każdym układzie. Jeżeli z jakiegoś powodu nie akceptują Państwo szkła w swoich wnętrzach, polecamy nowoczesne balustrady wykonane z innych materiałów. Mogą to być barierki drewniane, czy metalowe albo będące unikalnym połączeniem obu tych materiałów.

nowoczesne balustrady schody
projekty schodów wewnętrznych
modne schody
nowoczesne schody wewnątrz domu

Schody wewnętrzne nowoczesne – zachwyt i pasja od projektu do efektu końcowego

Od początku działalności naszej firmy stawiamy na jakość materiałów, precyzję wykonania każdego elementu i pełną indywidualizację zamówień, od etapu projektu do końcowego montażu schodów. Specjalizujemy się bowiem w wykonaniach indywidualnych zamówień klientów w ramach najwyższej jakości kompleksowej usługi od wstępnej rozmowy z inwestorem, poprzez projekty schodów wewnętrznych, aż po odbiór zamontowanych już schodów, dokonywany przez inwestora.

Ogólna oferta głównych rozwiązań aranżacyjnych, które proponujemy obejmuje między innymi typy schodów takie jak: schody nowoczesne samonośne, układane na beton, ażurowe lub schody nowoczesne dywanowe. Wykonujemy także montaże balustrad, przywiązując uwagę do każdego detalu małej architektury wnętrz, jaką stanowią elementy wykończeniowe każdej konstrukcji schodowej.

To, co łączy naszych inwestorów, to zamiłowanie do indywidualnych, szytych na miarę rozwiązań aranżacyjnych, a to, z czego jesteśmy znani to pasja kreowania tego typu aranżacji. Kochamy drewno jako podstawowy materiał nowoczesnych schodów i odkrywamy jego nieograniczony potencjał realizując każdy projekt. Niezależnie od tego, czy dotyczy on przestrzeni użytkowej pomieszczeń firmowych, czy intymnego charakteru domowego wnętrza, nasze schody nowoczesne wykonane z drewna zawsze zachwycają swoim niepowtarzalnym klimatem.

Schody nowoczesne – ceny

W działach „Cennik schodów na beton” i „Cennik schodów samonośnych” podajemy orientacyjne ceny wyjściowe każdego typu schodów. Wahają się one od 10 000 zł do 18 000 zł. Warto jednak wiedzieć, że cena zawsze ustalana jest indywidualnie, ponieważ uzależniona jest od wielu czynników.

Mają na nią wpływ: wielkość konstrukcji schodów, ich rodzaj, gatunek drewna, rodzaj użytych materiałów do wykończenia, stopień uszlachetnienia, oraz dodatki, takie jak balustrady.

Na stronie dostępny jest także osobny cennik balustrad. Proszę się jednak tym nie sugerować jeśli chcecie Państwo zamówić schody nowoczesne łącznie z balustradą, ponieważ w takim przypadku udzielamy korzystnych rabatów.

Na życzenie inwestorów robimy indywidualną wycenę. Zainteresowanych prosimy o przesłanie danych potrzebnych do jej przeprowadzenia. Ich zakres jest podany u góry każdej strony pod zdjęciami głównymi. Zapraszamy do kontaktu.

Schody nowoczesne – realizacje

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami. Są w nich zdjęcia i opisy każdego wyzwania jakie podejmowaliśmy, wykonując schody nowoczesne w najróżniejszych wnętrzach. Sami Państwo oceńcie, czy warto nam zaufać.

Powiązane realizacje


— NASZE REALIZACJE —