KLASYCZNE

BALUSTRADY DREWNIANE

Sopot balustrady drewniane
Bydgoszcz balustrady drewniane
Kraków balustrady drewniane
Sopot balustrady drewniane
Szczecin balustrady drewniane
Lublin balustrady drewniane
Lublin balustrady drewniane
Lublin balustrady drewniane
Toruń balustrady drewniane
Białystok balustrady drewniane
Bydgoszcz Balustrady drewniane
Lublin Balustrady drewniane
Kraków Balustrady drewniane
Katowice Balustrady drewniane
Kraków Balustrady drewniane
Szczecin Balustrady drewniane
Toruń Balustrady drewniane
Gdańsk Balustrady drewniane
Warszawa Balustrady drewniane
Toruń Balustrady drewniane
Toruń Balustrady drewniane
Szczecin Balustrady drewniane
Wrocław Balustrady drewniane
Kraków Balustrady drewniane
Białystok Balustrady drewniane
Kraków Balustrady drewniane
Toruń Balustrady drewniane
Poznań Balustrady drewniane
Gdynia Balustrady drewniane
Toruń Balustrady drewniane
Wrocław Balustrady drewniane
Szczecin Balustrady drewniane
Balustrada drewniana

Balustrady drewniane jako klasyczne wykończenie schodów wewnętrznych

Balustrady to piękne, a jednocześnie praktyczne wykończenie każdych schodów. Szczególnie dobrze prezentują się te wykonane z drewna i pasują do każdego stylu wnętrza. Wystarczy odpowiednio dopasować projekt całych schodów wewnętrznych.

Praktyczne i piękne rozwiązanie

Balustrady drewniane łatwo się czyści oraz konserwuje. Optycznie bardzo ocieplają wnętrze i nadają mu przytulnego charakteru. Ich trwałość i piękny wygląd przekłada się na długie lata użytkowania w domach jednorodzinnych, ale i na klatkach schodowych w kamienicach, budynkach wielorodzinnych, a także biurowcach, galeriach handlowych, urzędach czy innych miejscach użyteczności publicznej.

Balustrada drewniana wspaniale wpasowuje się w każde miejsce oraz stylistykę. Barierki wewnętrzne mogą być w całości wykonane z drewna, mogą również stanowić połączenie drewna, szkła czy stali.

Barierka z drewna

Balustrady drewniane w naszej ofercie

Nasza firma oferuje Państwu różnorodny i szeroki wybór drewnianych balustrad schodowych. Mogą być wykonane w różnych kształtach i wariantach. Drewno jest bardzo wdzięcznym materiałem, wspaniale prezentuje się samo, jak i w połączeniu z innymi tworzywami-stalą nierdzewną czy szkłem. Kombinacje takie dają niesamowite możliwości aranżacyjne.

Nie bez znaczenia jest również możliwość zastosowania rozmaitych rodzajów drewna naturalnego. Najczęściej wykorzystujemy w naszych aranżacjach drewno lite, np. dębowe lub jesionowe, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby realizacja została wykonana z egzotycznego drewna amerykańskiego lub afrykańskiego. Może być to taki sam rodzaj, z jakiego zostały wykonane schody, a może być również inne, na przykład w kontrastowym kolorze.

Opcjonalnie balustrada może mieć wypełnienie poziome albo pionowe. Każde z nich daje odmienny, jednak nie mniej zachwycający efekt.
Oferujemy także różne warianty mocowania barierek do schodów. Balustrady drewniane na życzenie kupującego mogą zostać uszlachetnione. W zależności od projektu wykorzystuje się do tego celu farby kryjące RAL, NCS, twarde woski olejne, lakier poliuretanowy czy olej lniany.

Bezpieczeństwo jest najważniejsze

Bezpieczeństwo użytkowania barierek drewnianych przez naszych klientów jest bardzo istotną kwestią. Dlatego oferujemy usługę kompleksową, gdzie nad całym procesem możemy czuwać osobiście-od momentu projektu po wykonanie. Daje to gwarancję profesjonalnego wykonania i montażu, co bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo wszystkich użytkowników, a także trwałość.

Dodatkowo istnieje opcja przedłużenia gwarancji do 7 lat. Skontaktuj się z nami, opowiemy o wszystkim!

Szczecin Balustrady drewniane

Ceny balustrad drewnianych

Cena balustrad drewnianych zależna jest od wielu czynników-rodzaju i wielkości inwestycji, wybranych materiałów oraz wykończenia. Dolna granica cenowa naszych balustrad drewnianych wynosi 650zł netto/mb.

Każda realizacja zabezpieczona jest umową podpisywaną przez obie strony. Preferujemy płatności etapowe, zgodne z harmonogramem przeprowadzonych płac.

Jeżeli są Państwo zainteresowani wykonaniem kalkulacji cenowej balustrady drewnianej, proszę przejść do działu kontakt i przesłać na mail: biuro@helta.pl:

  • numer telefonu kontaktowego
  • lokalizację ewentualnego montażu (kod pocztowy)
  • rzuty z projektu architektonicznego (rzut parteru, piętra oraz przekrój w .pdf)
  • wizualizacje wykonane przez architekta wnętrza lub wizualizacje dołączone do projektu architektonicznego
  • inspiracje, oczekiwania, przykładowe zdjęcia (to wszystko pomoże nam jeszcze lepiej spersonalizować ofertę)
  • określenie wzoru balustrady do wykonania na schodach oraz antresoli