EFEKTOWNE

SCHODY DREWNIANE NA BETON

Kraków schody drewniane na beton
Gdynia schody drewniane na beton
Drewno dębowe na schodach wewnętrznych

W celu wykonania kalkulacji cenowej schodów drewnianych na beton proszę przesłać na mail: biuro@helta.pl

  • numer telefonu kontaktowego
  • lokalizację montażu (kod pocztowy)
  • zdjęcia schodów betonowych (kilka zdjęć telefonem w zupełności wystarczy)
  • rzuty z projektu architektonicznego (rzut parteru, piętra oraz przekrój w .pdf)
  • wizualizacje wykonane przez architekta wnętrza lub dołączone do projektu architektonicznego
  • inspiracje, oczekiwania, przykładowe zdjęcia (to wszystko pomoże nam jeszcze lepiej spersonalizować ofertę)
  • określenie wzoru balustrady do wykonania na schodach oraz antresoli – wzorniki balustrad
Gdańsk schody drewniane na beton
Gdynia schody drewniane na beton

Schody drewniane na beton – jaki to rodzaj schodów?

Schody drewniane na beton to niezwykle popularny typ schodów. Często się je stosuje w nowoczesnych budynkach. To podstawowy model, który daje bardzo duże możliwości aranżacyjne. Schody takie mogą być całkowicie proste albo mieć podest. Mogą być również w zabiegu. Charakteryzują się, jak nazwa wskazuje, betonową konstrukcją, która jest wykończona drewnem. Ten typ schodów wykonuje się we wnętrzach, gdzie w projekcie przewidziano gotową, wylaną ich konstrukcję żelbetową.

Warszawa schody drewniane na beton
Schody dywanowe z dębu
Drewaniane schody z półpiętrem
Lublin Schody
Lublin Schody

Czy istnieją różne warianty wykończenia?

Schody drewniane na beton mogą być bardzo rozmaicie wykończone. Ze względu na jego rodzaj wyróżnić możemy: schody z podstopniami gresowymi, schody z białymi podstopniami, schody dywanowe, schody z białymi podstopniami wykończone listwą oraz schody z podstopniami wykończone wangą.

Do każdego wykończenia schodów na beton jest możliwe zamontowanie rozmaitych wariantów barierek – metalowych, drewnianych a nawet szklanych. Naszym klientom oferujemy wykończenie schodów na beton przepięknymi i różnorodnymi rodzajami drewna w nieograniczonych opcjach kolorystycznych. W ofercie posiadamy rozmaite drewna amerykańskie, egzotyczne a także nasze krajowe. W zależności od upodobań kupującego, powierzchnia schodów zostaje uszlachetniona olejami, lakierem albo woskami w naturalnych odcieniach.

Istnieje możliwość wykonania schodów wewnętrznych wkutych lub zlicowanych ze ścianą. To tzw. industrialne wykończenie które można zrealizować bez oblistwowania. Mnogość wariantów wśród dostępnych elementów sprawia, że każde schody które wykonujemy są indywidualnym i niepowtarzalnym elementem aranżacyjnym.

Bydgoszcz schody drewniane na beton

Montaż schodów

Nasza firma wykonuje kompleksowe usługi, tzn. zajmujemy się realizacją schodów drewnianych od momentu projektu, po montaż gotowego produktu w domu klienta. Kontrahenci otrzymują od nas także kilkanaście próbek wybarwienia drewna, dzięki czemu dużo łatwiej jest im podjąć właściwą decyzję.

Balustrada szklana pięknym i praktycznym dodatkiem

Drewniane schody na betonie nadają ciepła wnętrzu i czynią go z pewnością bardziej przytulnym. Aby podkreślić ich piękno, warto rozważyć zastosowanie balustrady szklanej. Szkło w nowoczesny, ale nie przytłaczający sposób uwypukla atrakcyjność drewna.

Balustrady szklane z naszej oferty są trwałe, praktyczne i stylowe. Istnieje możliwość wykończenia je rozmaitymi rodzajami poręczy drewnianych. Przykuwającym uwagę zabiegiem jest również zrezygnowanie z tego elementu. Taka balustrada jest również bezpieczna i pełni swoją praktyczną funkcję. Wszelkie krawędzie są szlifowane i nie stanowią zagrożenia. Szkło jako element wykończenia drewnianych schodów na beton stanowi z pewnością przepiękny dodatek i nadaje wnętrzu elegancji oraz lekkości całej konstrukcji.

Gdańsk Schody
Barierka wewnętrzna z drewna
Schody drewniane na betonie

Cena schodów drewnianych na beton

Ceny różnią się w zależności od wybranych wariantów wykończenia oraz parametrów projektu. Dział cennik schodów prezentuje szacowane ceny realizacji, podając dolne granice cenowe, dla różnych typów konstrukcji drewnianych schodów na beton.