UNIKALNE

BALUSTRADY SCHODOWE

Warszawa balustrady schodowe
Warszawa balustrady schodowe
Bydgoszcz balustrady schodowe
Sopot balustrady schodowe
Wrocław balustrady schodowe
Szczecin balustrady schodowe
Kraków balustrady schodowe
Warszawa balustrady schodowe
Białystok balustrady schodowe
Warszawa balustrady schodowe
Toruń balustrady schodowe
Katowice balustrady schodowe
Szczecin balustrady schodowe
Kraków balustrady schodowe
Wrocław balustrady schodowe
Katowice balustrady schodowe
Katowice balustrady schodowe
Wrocław balustrady schodowe
Szczecin balustrady schodowe
Warszawa balustrady schodowe
Gdańsk Balustrady schodowe
Gdynia Balustrady schodowe
Bydgoszcz Balustrady schodowe
Toruń Balustrady schodowe
Warszawa Balustrady schodowe
Barierka schodowa

Funkcjonalne i stylowe balustrady schodowe

Mogłoby się wydawać, że balustrady schodowe to jedynie niezbędny element schodów drewnianych, odpowiedzialny za zagwarantowanie ich użytkownikom maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa. Efekty naszej pracy udowadniają jednak, że balustrady to znacznie więcej niż tradycyjny system zabezpieczeń klatki schodowej. Projektujemy bowiem barierki na schody, które doskonale dopełniają wystrój wnętrz różnych stylów aranżacyjnych, nadając im szczególnego charakteru. Balustrady, które wychodzą spod naszych rąk to owoc pracy doświadczonych projektantów i realizatorów, którzy do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie i wkładają w nie całe swoje serce. W efekcie, każda wykonana przez nas balustrada schodowa jest inna, niepowtarzalna i olśniewająca.

Nowoczesne balustrady schodowe wykonane ze szkła

Szklane balustrady schodowe to oryginalny wybór o niezwykłych walorach praktycznych i estetycznych. Ich idealnie gładka powierzchnie jest wyjątkowo łatwa w utrzymaniu w czystości, a dodatkowo przepięknie prezentuje się w każdym wnętrzu. Przezroczyste barierki przepuszczają również światło, co sprawia, że pomieszczenia nabierają przestronności, są jasne i bardzo przestrzenne. Ponieważ produkujemy je z najwyższej jakości hartowanego szkła, nie musisz obawiać się także o ich solidność, gdyż są niesamowicie wytrzymałe zarówno na pęknięcia, jak i na zarysowania. Szklane balustrady schodowe mogą być surowe i minimalistyczne, pozbawione jakichkolwiek dodatkowych elementów, dzięki czemu świetnie wpiszą się w nowoczesne aranżacje wnętrz, na przykład te w stylu industrialnym. Możemy jednak również ocieplić ich wygląd, uzupełniając je przyjemnym w dotyku pochwytem drewnianym, który doda im elegancji i praktyczności

Balustrada schodowa

Balustrady schodowe tradycyjne

Ponieważ dążymy do zaspokojenia potrzeb każdego klienta, oferta naszej firmy nie ogranicza się jedynie do nowoczesnych balustrad szklanych. Projektujemy i wykonujemy samodzielnie również przepiękne balustrady tradycyjne, łączące ponadczasowość eleganckiego drewna naturalnego i niezwykłą solidność stali nierdzewnej oraz czarnej. Balustrady drewniane są przyjemne w dotyku, ciepłe i niezwykle stylowe. Odnajdą się zarówno w najmodniejszych skandynawskich aranżacjach wnętrz, jak i w tych najbardziej klasycznych. Zestawiliśmy je z elementami zimnego metalu, ponieważ daje on znacznie większe, wręcz nieograniczone możliwości modelowania. Dzięki temu możemy zaoferować Ci zarówno bardzo proste balustrady schodowe, które będą prezentowały się we wnętrzu funkcjonalnie, nie narzucając mu swojego stylu, jak i barierki niezwykle finezyjne, skupiające na sobie całą uwagę, nadające klatce schodowej wyjątkowego charakteru. Balustrady z drewna i metalu to niczym nieograniczony potencjał dla projektanta oraz ogromne wyzwanie dla wykonawcy, któremu możemy sprostać, dzięki naszej wiedzy, doskonałemu zapleczu technicznemu i wieloletniemu doświadczeniu.

Postaw na balustrady schodowe Helta™

Balustrady schodowe to element wykończeniowy, który ma posłużyć swojemu użytkownikowi latami. Nie ma tu miejsca na brak solidności, przypadkowy dobór materiałów czy niestaranność wykonania, bowiem wszystko to przekłada się bezpośrednio na wytrzymałość i trwałość przegrody, a tym samym na komfort jej użytkowania oraz bezpieczeństwo użytkowników. Wygląd barierek również nie pozostaje kwestią bez znaczenia, dlatego jeśli szukasz rozwiązania, które pozwoli Ci połączyć wizualną atrakcyjność z najwyższą jakością finalnego produktu – postaw na balustrady schodowe Helta™ – realizowane od pokoleń z niegasnącą pasją.