EFEKTOWNE

BALUSTRADY ZE STALI NIERDZEWNEJ

Gdynia Balustrady ze stali nierdzewnej
Kraków Balustrady ze stali nierdzewnej
Toruń Balustrady ze stali nierdzewnej
Wrocław Balustrady ze stali nierdzewnej
Lublin Balustrady ze stali nierdzewnej
Kraków Balustrady ze stali nierdzewnej
Poznań Balustrady ze stali nierdzewnej
Wrocław Balustrady ze stali nierdzewnej
Toruń Balustrady ze stali nierdzewnej
Lublin Balustrady ze stali nierdzewnej
Łódź Balustrady ze stali nierdzewnej
Sopot Balustrady ze stali nierdzewnej
Poznań Balustrady ze stali nierdzewnej
Katowice Balustrady ze stali nierdzewnej
Białystok Balustrady ze stali nierdzewnej
Toruń Balustrady ze stali nierdzewnej
Wrocław Balustrady ze stali nierdzewnej
Toruń Balustrady ze stali nierdzewnej
Barierka wewnętrzna z drewna
Warszawa Balustrady ze stali nierdzewnej
Gdynia Balustrady ze stali nierdzewnej
Sopot Balustrady ze stali nierdzewnej
Gdańsk Balustrady ze stali nierdzewnej
Balustrada stalowa

Balustrady ze stali nierdzewnej nowoczesnym i trwałym rozwiązaniem

Balustrady są niezwykle istotnym elementem konstrukcji schodów oraz antresol. Zapewniają bezpieczeństwo użytkowników a także wpływają na wygląd aranżacji. Bardzo praktycznym rozwiązaniem są balustrady ze stali nierdzewnej. W zależności od wybranego projektu, balustrada ze stali nierdzewnej jest w stanie wpisać się w każdy rodzaj stylistyczny wnętrza.

Idealne i uniwersalne rozwiązanie

Balustrady ze stali nierdzewnej to bardzo trwałe i łatwe w utrzymaniu przegrody. Łatwo się je czyści oraz poleruje. Stal nierdzewna jest materiałem odpornym na warunki pogodowe, więc jest to idealne tworzywo na balustrady zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Idealnie sprawdzą się w rozmaitych budynkach użyteczności publicznej, na balkonach i tarasach, klatkach schodowych, ale również idealnie wpasują się we wnętrze każdego domu. Balustrady mogą być w całości zbudowane ze stali nierdzewnej, mogą mieć także drewniane albo szklane elementy.

Balustrada ze stali nierdzewnej

Balustrady ze stali nierdzewnej w naszej ofercie

Oferujemy Państwu bardzo szeroki i urozmaicony wybór balustrad ze stali nierdzewnej. Nasze barierki mogą być dopasowane do przeróżnych kształtów oraz stylów schodów. Na prośbę klientów, balustrady mogą być wykonane w całości ze stali, mogą również stanowić połączenie różnych typów elementów – szkła oraz drewna.

Stalowe elementy mogą być wykończone w rozmaity sposób a profile przybierać różne kształty, w tym okrągłe. Staramy się sprostać wszelkim wymaganiom naszych kontrahentów, dlatego oferujemy na przykład szczotkowane wykończenie albo malowanie proszkowo w RAL. Mnogość dostępnych wariantów pozwala na dopasowanie odpowiednich balustrad nierdzewnych do każdego wnętrza. Surowy wygląd stali w połączeniu z drewnem albo szkłem pozwala na przepiękne realizacje podkreślające wygląd każdej aranżacji.

Zachęcamy do zwrócenia uwagi na balustradę stalową stworzoną jako abstrakcję rzemieślniczą. To jeden z ulubionych wzorów wybieranych przez spore grono klientów. Połączenie fikuśnie powyginanej stali w połączeniu z drewnem daje niezwykle nowoczesny i przytulny efekt.

Stuprocentowe bezpieczeństwo

Bardzo nam zależy na zadowoleniu naszych klientów oraz na ich bezpieczeństwie. Dlatego oferujemy kompleksową usługę, począwszy od etapu dobrania odpowiedniego projektu po montaż w domu kontrahenta. Daje nam to pewność, że oferowane przez nas balustrady wewnętrzne będą prawidłowo zamontowane i spełnią wszelkie normy bezpieczeństwa.

Dodatkowo balustrady ze stali nierdzewnej mogą zostać objęte aż siedmioletnią gwarancją. Jeżeli są Państwo zainteresowani szczegółami, to zapraszamy do kontaktu!

Ceny balustrad ze stali nierdzewnej

Cena realizacji zależy od wielu czynników: długości balustrady, zastosowanych elementów czy wykończenia. Dolny pułap cenowy zaczyna się w granicach 750 zł/mb netto. Przy każdej realizacji podpisujemy umowę oraz oferujemy płatność etapową – zgodną z harmonogramem wykonanych prac.

Jeżeli są Państwo zainteresowani wykonaniem kalkulacji cenowej balustrady ze stali nierdzewnej, proszę przejść do działu kontakt i przesłać na mail: biuro@helta.pl:

  • numer telefonu kontaktowego
  • lokalizację ewentualnego montażu (kod pocztowy)
  • rzuty z projektu architektonicznego (rzut parteru, piętra oraz przekrój w .pdf)
  • wizualizacje wykonane przez architekta wnętrza lub wizualizacje dołączone do projektu architektonicznego
  • inspiracje, oczekiwania, przykładowe zdjęcia (to wszystko pomoże nam jeszcze lepiej spersonalizować ofertę)
  • określenie wzoru balustrady do wykonania na schodach oraz antresoli
Cennik balustrad