EFEKTOWNE

BALUSTRADY ZE STALI NIERDZEWNEJ

balustrady ze stali nierdzewnej

W celu wykonania kalkulacji cenowej balustrad ze stali nierdzewnej proszę przesłać na mail: biuro@helta.pl

 • zdjęcia schodów żelbetowych – dotyczy balustrad do schodów na beton
 • rzuty z projektu architektonicznego – dotyczy balustrad do schodów samonośnych, balkonów oraz tarasów
 • wizualizacje wykonane przez architekta wnętrza lub dołączone do projektu architektonicznego
 • inspiracje, oczekiwania, przykładowe zdjęcia
 • numer telefonu kontaktowego
 • lokalizację montażu
 • określenie wzoru balustrady – wzorniki balustrad
balustrady ze stali nierdzewnej warszawa
balustrady ze stali nierdzewnej poznań
producent balustrad ze stali nierdzewnej
producent balustrad nierdzewnych poznań

Balustrady ze stali nierdzewnej

Stal nierdzewna to materiał bardzo plastyczny, dający się zestawiać z innymi surowcami. Trwałość, wytrzymałość na duże obciążenia, odporność na korozję oraz estetyczny wygląd tego tworzywa sprawiają, że stal nierdzewna jest często wykorzystywanym materiałem w różnych dziedzinach życia.

Biorąc pod uwagę jej zalety świetnie nadaje się ona do produkcji balustrad i balkonów, mocowań, które wchodzą w skład wewnętrznych aranżacji domów mieszkalnych oraz budynków o przeznaczeniu komercyjnym. Barierki ze stali nierdzewnej pasują do większości stylizacji współczesnych wnętrz, a ich walory estetyczne oraz użytkowe sprawiają, że często stają się elementem schodów wewnętrznych, stanowiąc stabilną i solidną barierę ochronną na klatkach schodowych.

balustrady ze stali nierdzewnej wewnętrzne
balustrady ze stali nierdzewnej do samodzielnego montażu
wykonanie balustrady ze stali nierdzewnej
balustrada ze stali nierdzewnej

Producent balustrad ze stali nierdzewnej

Helta™ to producent balustrad ze stali nierdzewnej, który ma za sobą już wiele projektów oraz realizacji związanych z projektowaniem, wykonaniem oraz montowaniem barierek. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, kierując się przede wszystkim bezpieczeństwem użytkowania.

Nasze projekty posiadają także szereg walorów estetycznych, które pozwalają na harmonijne zestawienia balustrad z danym wnętrzem. Często wykonujemy zlecenia na schody wewnętrzne wraz z barierkami.

Wielu klientów wybiera balustrady ze stali nierdzewnej i szkła lub połączenie stali z drewnem. Inwestorzy powierzają nam swoje marzenia, a my po prostu wcielamy je w życie, pamiętając, że ma być pięknie, solidnie i bezpiecznie.

balustrada ze stali nierdzewnej i szkła
balustrada ze stali nierdzewnej z drewnem
balustrada ze stali nierdzewnej opinie
balustrada ze stali nierdzewnej schody
balustrada ze stali nierdzewnej cennik

Zalety i wady stali nierdzewnej

Stal jest połączeniem stopów metali, w których skład wchodzi między innymi chrom. Swoją elegancką, połyskliwą powierzchnię stal zawdzięcza ochronnej warstwie tlenku chromowego, który zabezpiecza ją przed korozją oraz czynnikami atmosferycznymi.

Barierka ze stali nierdzewnej nie wymaga z reguły specjalistycznej konserwacji, a do jej czyszczenia używa się zazwyczaj szmatek i gąbek. Niestety, niektóre elementy wchodzące w skład balustrad systemowych mogą posiadać skazy, które z czasem będą źródłem korozji.

Jako producenci barierek ze stali doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak należy transportować elementy balustrad tak, aby nie uległy zniszczeniu. Wiemy także, jak obchodzić się z nimi podczas składania konstrukcji. Jest to bardzo ważne ze względu na trwałość oraz bezpieczeństwo użytkowników balustrad.

barierki ze stali nierdzewnej na schody

Balustrady ze stali nierdzewnej do samodzielnego montażu

Wiele firm oferuje gotowe moduły do składania, które można samodzielnie poskładać w domu. Nie jest to do końca dobre rozwiązanie. Masowa produkcja często ma swoje wady, na przykład w postaci zarysowań czy odkształceń, które sprawią, że szczelne zamknięcie barierki jest po prostu niemożliwe. Z czasem taka konstrukcja zwyczajnie się wyluzuje lub zniszczy, a przecież barierka ma stanowić ochronę dla użytkowników klatek schodowych, balkonów, tarasów…

Helta™ w swojej ofercie posiada wiele różnych fasonów balustrad ze stali nierdzewnej, często projektuje je na indywidualne zamówienie. Dbamy o to, aby podczas montażu nie uszkodzić elementów. Tutaj liczy się każdy szczegół, a solidnie wykonana praca to przecież gwarancja bezpieczeństwa oraz estetycznego wyglądu na długie lata. Szanujemy portfele naszych klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wykonane przez nas realizacje w pełni pokrywały zapotrzebowania oraz preferencje inwestorów.

barierki ze stali nierdzewnej na schody
balustrada ze stali nierdzewnej cena mb
balustrada
barierki ze stali nierdzewnej

Balustrady wewnętrzne ze stali nierdzewnej

Stal to tworzywo na tyle wytrzymałe na wysokie temperatury i zmienne czynniki pogodowe, że z powodzeniem można jest stosować na zewnątrz oraz wewnątrz budynków. Balustrady wewnętrzne ze stali nierdzewnej często stają się elementami klatek schodowych oraz antresoli.

Praktyczne, bezpieczne i estetyczne barierki nadają się do zwieńczenia schodów drewnianych w każdej dowolnej stylizacji. W naszych realizacjach często pojawiają się balustrady ze stali i drewna, balustrady ze stali i szkła, a także stalowe z drewnianym pochwytem lub szklane ze stalowymi mocowaniami. Wykonujemy także balustrady całkowicie wykonane ze stali nierdzewnej.

balustrada ze stali nierdzewnej cena
barierki ze stali nierdzewnej na balkon
barierka ze stali nierdzewnej
balustrady ze stali nierdzewnej warszawa

Powierzchnia stali

Powierzchnię balustrady można wykończyć w dwojaki sposób: nadając jej wyrazistego połysku lub szczotkując ją, co w efekcie sprawi, że powierzchnia będzie matowa. Drugi sposób często stosujemy na elementach mocujących, takich jak stalowe rotule.

Czym większe szczotkowanie, tym powierzchnia staje się bardziej matowa. Zarówno połysk jak i mat stosowane są przez z powodzeniem w domach mieszkalnych oraz budynkach użyteczności publicznej.

balustrady ze stali nierdzewnej gdańsk

Balustrada ze stali nierdzewnej cennik

Dysponujemy cennikiem balustrad wraz ze zdjęciami przykładowych realizacji oraz galerią realizacji Helta™. W naszej ofercie znajdzie się kilka perełek, które spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa, jednocześnie będąc elementami dekoracyjnymi, wpisującymi się w nowoczesne aranżacje wnętrz.

Na uwagę zasługuje BALUSTRADA ABSTRAKCJA RZEMIEŚLNICZA, która stanowi połączenie drewnianych słupów i pochwytu z wypełnieniem składającym się ze stalowych prętów. Nierdzewne, pręty zostały elegancko wygięte i zestawione z sobą w oryginalną plecionkę. Ten piękny model stanowi barierę ochronną w domu jednego z naszych zadowolonych inwestorów.

balustrada ze stali nierdzewnej gdańsk

Wzory balustrad Helta™

W swojej bogatej ofercie posiadamy balustrady z wypełnieniem pionowym i poziomym, o mniejszej lub większej ażurowości. Należą do nich:

balustrady

Stuprocentowe bezpieczeństwo

Bardzo zależy nam na zadowoleniu naszych klientów oraz na ich bezpieczeństwie. Dlatego oferujemy kompleksową usługę, począwszy od etapu dobrania odpowiedniego projektu, aż po montaż w domu kontrahenta.

Daje nam to pewność, że oferowane przez nas balustrady wewnętrzne, będą prawidłowo zamontowane i spełnią wszelkie normy bezpieczeństwa. Dodatkowo balustrady ze stali nierdzewnej mogą zostać objęte aż siedmioletnią gwarancją. Jeżeli są Państwo zainteresowani szczegółami, to zapraszamy do kontaktu!

Balustrada ze stali nierdzewnej CENA

Cena realizacji zależy od wielu czynników:

 • model balustrady
 • zestawienie materiałów
 • ilość metrów bieżących
 • zastosowane elementy mocujące
 • sposób wykończenia powierzchni

Dolny pułap cenowy zaczyna się w granicach 750 zł/mb netto. Przy każdej realizacji podpisujemy umowę oraz oferujemy płatność etapową – zgodną z harmonogramem wykonanych prac.

Powiązane realizacje