UNIKALNE

SCHODY DYWANOWE NA BETON

Gdańsk schody dywanowe na beton
Kraków schody dywanowe na beton
Bydgoszcz schody dywanowe na beton
Gdańsk schody dywanowe na beton
Schody dywanowe z Jatoba
Dębowe schody dywanowe na betonie
Schody na betonie z metalową balustradą
Woskowane schody wewnętrzne na beton
Stopnie dywanowe z drewna dębowego

W celu wykonania kalkulacji cenowej schodów dywanowych na beton proszę przesłać na mail: biuro@helta.pl

  • numer telefonu kontaktowego
  • lokalizację montażu (kod pocztowy)
  • zdjęcia schodów betonowych (kilka zdjęć telefonem w zupełności wystarczy)
  • rzuty z projektu architektonicznego (rzut parteru, piętra oraz przekrój w .pdf)
  • wizualizacje wykonane przez architekta wnętrza lub wizualizacje dołączone do projektu architektonicznego
  • inspiracje, oczekiwania, przykładowe zdjęcia (to wszystko pomoże nam jeszcze lepiej spersonalizować ofertę)
  • określenie wzoru balustrady do wykonania na schodach oraz antresoli – wzorniki balustrad
Schody dywanowe z drewna dębowego
Schody dywanowe z dębu

Schody w układzie dywanowym na betonie

Schody drewniane w układzie dywanowy to produkt coraz bardziej popularny, nam jako wykonawcy pracującemu z szczególną ochotą nad nowoczesnymi realizacjami bardzo on odpowiada. Można wręcz powiedzieć że jesteśmy ukierunkowani czy też wyspecjalizowania na tego typu realizacje. Ta nasza specjalizacja przekłada się bezpośrednio na jakość oferowanego przez nas produktu, więc jeśli schody dywanowe na beton to tylko z nami…

Generalnie wykonujemy wszystkie formy stopni oraz schodów w układzie dywanowym, chętnie zrealizujemy schody dywanowe na beton ze spocznikiem (półpiętrem) jak na powyższych zdjęciach z naszej realizacji, schody zabiegowe, schody jednobiegowe oraz inne wariacje układów schodów dywanowych na betonie.

W swojej ofercie posiadamy piętnaście gatunków drewna więc nie będzie problemu z produkcją schodów drewnianych dębowych, jesionowych, mahoniowych czy z merbau. W zakresie uszlachetnienia powierzchni obsługujemy wszystkie dostępne technologie czyli woski olejne, oleje lniane, powierzchnie lakierowane, oczywiście sposób uszlachetnienia oraz kolorystyka jest dobierana do wiodących elementów wyposażenia wnętrza oraz preferencji i stylu życia przyszłych użytkowników.

Warszawa schody dywanowe na beton
Gdańsk schody dywanowe na beton
Gdynia schody dywanowe na beton
Drewno dębowe na schodach wewnętrznych
Toruń schody
Kraków schody dywanowe na beton
Gdańsk schody dywanowe na beton

Montaż drewnianych schodów dywanowych na beton

Uwaga ważna informacja dla przyszłych użytkowników schodów dywanowych na betonie, jeżeli przyjdzie do Państwa w ramach konkursu ofert wykonawca proponujący składanie schodów dywanowych z pojedynczych modułów i klejenie ich między sobą klejami: polimerowymi, poliuretanowymi itp. proponuję zrezygnować z takich usług. Ponieważ forma schodów dywanowych to klejenie blokowe na szerokości i właśnie w tym kierunku drewno ma najwięcej do powiedzenia jako materiał higroskopijny. Higroskopijny w dużym uproszczeniu oznacza nadal żyjący i reagujący na zmieniające się warunki otoczenia szczególnie wilgotność powietrza. Co się stanie jak drewno sobie trochę popracuje…? Odpowiedź brzmi: najprawdopodobniej już drugim roku użytkowania pojawią się szpary pomiędzy stopniami a podstopniami, zaczną się “piski” oraz “strzelanie” podczas chodzenia po schodach.

Bydgoszcz schody dywanowe na beton
Warszawa schody dywanowe na beton

Nowoczesne schody dywanowe na betonie

Reasumując nasze produkty nie są składane z pojedynczych modułów tylko sklejamy całe biegi schodów dywanowych w warunkach warsztatowych, następnie z surowymi biegami przyjeżdżamy na budowę w celu przymiaru oraz wykonania kratownicy poziomującej w kierunkach x,y nierówny żelbet. Dzięki temu zabiegowi mamy pewność że w momencie dostarczenia już gotowych (uszlachetnionych) biegów schodowych montaż przebiegnie sprawnie a produkt końcowy będzie wysokiej jakości.

cennik schodów dywanowych na beton