NOWOCZESNE

SCHODY ZE SPOCZNIKIEM

Łódź schody ze spocznikiem
Toruń schody ze spocznikiem
Białystok schody ze spocznikiem
Poznań schody ze spocznikiem
Bydgoszcz schody ze spocznikiem
Łódź schody ze spocznikiem
Łódź schody ze spocznikiem
Sopot schody ze spocznikiem
Gdynia schody ze spocznikiem
Bydgoszcz Schody
Katowice Schody
Gdynia Schody
Poznań Schody
Toruń Schody
Schody z półpiętrem

Schody ze spocznikiem – konstrukcja

Schody ze spocznikiem to najlepszy wybór dla domu, w którym mieszkają ludzie starsi lub małe dzieci. Ich wyjątkowa konstrukcja sprawia, że są niezwykle bezpieczne i komfortowe, umożliwiają złapanie oddechu lub równowagi w przerwie pomiędzy biegami, a ich stopnie mają równą szerokość, co zapewnia stopom idealne podparcie niezależnie od ich ustawienia.

Symetryczna konstrukcja sprawia, że schody ze spocznikiem gwarantują jednakowy komfort wszystkim swoim użytkownikom, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w domu zamieszkiwanym przez wieloosobowe rodziny. Najlepiej będą prezentowały się w przestronnej klatce schodowej lub dużym holu, ponieważ ze względu na swoją budowę zajmują nieco więcej miejsca niż schody zabiegowe.

Schody w nowoczesnym wydaniu

Schody ze spocznikiem zabezpieczone szklaną balustradą to idealne rozwiązanie dla nowoczesnych, jasnych i przestronnych obiektów, a także tych, które potrzebują optycznego poszerzenia i rozświetlenia. Przezroczysta szklana tafla idealnie przepuszcza światło, nie ograniczając przestrzeni i nadając konstrukcji schodów drewnianych wyjątkowej lekkości. Szklane balustrady mogą być zarówno proste, wykończone surowo i modernistycznie, jak i ciepło, z przyjemnym akcentem naturalnego drewna. Ich gładka powierzchnia sprawia, ze są bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości, a zadbane prezentują się niezwykle efektownie.

Szkło bezpieczne-hartowane, z którego wykonujemy nasze nowoczesne balustrady jest wytrzymałe na nacisk, rotację i zarysowania, a ponadto nie kruszy się jak tradycyjne szkło, dlatego nawet w przypadku uszkodzenia, nie stwarza zagrożenia dla swoich użytkowników. Szklana balustrada umożliwia dobór dowolnego koloru schodów, w niczym nie ograniczając możliwości wykończeniowych czy dekoratorskich właściciela obiektu.

Drewniane schody ze spocznikiem

Metalowe barierki do schodów ze spocznikiem

Schody ze spocznikiem i szklaną balustradą to nie jedyna propozycja, dostępna w naszej ofercie. Przeciwnicy szkła we wnętrzach mogą wybrać równie funkcjonalne i efektowne balustrady ze stali nierdzewnej, których drewniane słupki konstrukcyjne dopasowujemy idealnie pod kątem uszlachetnienia powierzchni stopni schodowych. Dzięki temu schody i balustrada tworzą spójną całość, która zachowuje także niezwykłą lekkość konstrukcyjną.

Taki wybór będzie doskonały zarówno do wnętrz bardzo nowoczesnych, jak i nieco bardziej tradycyjnych. Odpowiednie zagęszczenie metalowych elementów barierki wewnętrznej gwarantuje pełne bezpieczeństwo korzystania ze schodów, a ich gładka powierzchnia zapewnia łatwość utrzymania w czystości oraz estetyczny wygląd nawet po wielu latach użytkowania.

Schody samonośne oraz na beton w układzie ze spocznikiem

Schody ze spocznikiem pozwalają na swobodne mijanie się podczas wchodzenia oraz schodzenia, a dzięki przerwie pomiędzy biegami umożliwiają także spokojne złapanie oddechu i równowagi.

Ich stosunkowo masywna budowa może z łatwością nabrać optycznej lekkości poprzez wybór szklanej lub metalowej balustrady, która doskonale wpisuje się w każdy współczesny styl wykończeniowy i dekoratorski. Co więcej, oferowane przez naszą firmę schody ze spocznikiem mogą być zarówno pełne (konstrukcje schodów na beton), jak i ażurowe (schody policzkowe), co zapewni im dodatkową lekkość konstrukcyjną i sprawi, że rozwiązanie to sprawdzi się nawet w mniej przestronnych budynkach mieszkalnych.