NOWOCZESNE I KLASYCZNE

WZORY BALUSTRAD

Wizualizacje projekty balustrad z drewna i stali

Balustrada z drewna i stali nierdzewnej

Wizualizacje projekty balustrad drewnianych z szkłem

Balustrada z drewna i stali nierdzewnej z wypełnieniem szklanym

Wizualizacje projekty balustrad szklanych

Balustrada szklana na uchwytach punktowych

Wizualizacje barierek szklanych z pochwytem drewnianym

Balustrada szklana z pochwytem drewnianym

Wizualizacje balustrady szklanej wklejonej w bieg schodów dywanowych

Balustrada szklana wklejona w bieg schodów dywanowych

Wizualizacje balustrady szklanej w profilu liniowym TALL

Balustrada szklana w profilu aluminiowym

Wizualizacje balustrady giętej

Balustrada stworzona jako abstrakcja rzemieślnicza

Wizualizacje balustrad ze stali nierdzewnej z pochwytem drewnianym

Balustrada ze stali nierdzewnej z pochwytem drewnianym

Wizualizacje balustrad stalowych, montaż boczny

Balustrada stalowa z pochwytem drewnianym, montaż do boku

Wizualizacje balustrady drewnianej z wypełnieniem szklanym

Balustrada drewniana w formie ramowej z wypełnienie szklanym

Wizualizacje balustrady przemysłowej z wypełnieniem poziomym

Balustrada przemysłowa wypełnienie poziome

Wizualizacje balustrady przemysłowej z wypełnieniem pionowym

Balustrada przemysłowa wypełnienie pionowe

Wizualizacje balustrady nierdzewnej profil okrągły

Balustrada nierdzewna profil okrągły

Wizualizacje balustrady nierdzewne profil okrągły montaż do boku

Balustrada nierdzewna profil okrągły, montaż do boku

Wizualizacje balustrady nierdzewnej profil okrągły wypełnienie szklane

Balustrada nierdzewna profil okrągły wypełnienie szklane

Wizualizacje barierek drewnianych wypełnienie poziome

Balustrada drewniana wypełnienie poziome

Wizualizacje barierek drewnianych wypełnienie pionowe

Balustrada drewniana wypełnienie pionowe

Wzory balustrad

Modele balustrad schodowych, które prezentujemy Państwu w naszej ofercie, to pełen wachlarz możliwości. Balustrady balkonowe, tarasowe i schodowe, które mogą Państwo obejrzeć w katalogu wzorów, wykonujemy z drewna, stali oraz szkła. Przedstawione modele można poddać modyfikacji w zakresie koloru i rodzaju drewna, wykończenia powierzchni stali nierdzewnej, uszlachetnić przy pomocy olejów i oraz farb proszkowych z palety RAL. O ostatecznym wyglądzie balustrady decydują preferencje inwestora oraz wnętrze, w którym ma znaleźć się balustrada. W cenniku barierek znajdą Państwo ceny za metr bieżący danego modelu oraz wykaz opcji dodatkowych, dostępnych w ramach danej propozycji.

Balustrady schodowe

W naszej ofercie znajdą państwo aż 17 podstawowych fasonów barierek schodowych. Pośród nich możemy wyróżnić balustrady z drewna, z drewna i metalu oraz barierki ze szkła. Wybór balustrady decyduje o ostatecznym wyglądzie klatki schodowej czy antresoli. Służymy Państwu pomocą w zakresie dobrania odpowiednich materiałów, barw i rozwiązań technicznych. Nowoczesne, klasyczne lub całkowicie oryginalne projekty wykonujemy na specjalne zamówienie, biorąc pod uwagę elementy zastanej przestrzeni aranżacyjnej. Balustrada schodowa może być wpisana w bieg schodów lub być przymocowana do boku schodów przy pomocy specjalnych uchwytów.

Nowoczesne balustrady szklane

Nowoczesna balustrada jest w wyrazie lekka i minimalistyczna, daje się zestawiać z większością współczesnych aranżacji wnętrz. Taki efekt jest możliwy do osiągnięcia dzięki szkłu, które jest elementem używanym w konstrukcjach barierek ze stali nierdzewnej oraz drewna. Barierki całoszklane mocujemy w profilach aluminiowych SLIM, SHIFTED oraz TALL. Najczęściej stosowanym przez nas szkłem są Float i Optiwhite, choć na życzenie klienta sięgamy również po bardziej dekoracyjne odmiany szkła barwionego.

Balustrady ze stali nierdzewnej

Stal nierdzewna to materiał, który daje szerokie pole do popisu dla projektanta. W naszej ofercie znajdą państwo balustrady z drewna i stali, balustrady systemowe w całości wykonane z metalu oraz barierki o oryginalnym i niepowtarzalnym wyglądzie, takie jak na przykład: balustrada abstrakcja rzemieślnicza. Poddana szczotkowaniu stal nierdzewna świetnie komponuje się z drewnem oraz szkłem. Stalowe mocowania i wypełnienia mogą być malowane proszkowo w kolorach z palety RAL.

Ponadczasowe balustrady drewniane

Dostępne w naszej ofercie modele barierek wykonanych z drewna to ponadczasowa klasyka. Barierki w całości wykonane z drewna posiadają wypełnienie pionowe lub poziome, które nawiązuje kolorystycznie do koloru schodów oraz podług występujących we wnętrzu. Dysponujemy wzornikiem obejmującym ponad 12 gatunków drewna krajowego. Połączenie balustrady drewnianej z detalami z metalu oraz barierka drewniana z wypełnieniem stalowym to połączenie klasyki z nowoczesnością.

Balustrady balkonowe

Nowoczesne barierki zewnętrzne, tj. tarasowe i balkonowe, wykonujemy ze szkła hartowanego Float lub Optiwhite. Kilka rodzajów profili mocujących oraz uchwytów punktowych pozwala na dowolne zestawienie balustrady szklanej z balkonem lub tarasem. Balustrada balkonowa wykonana ze szkła jest w wyrazie lekka i nowoczesna, nie ogranicza dopływu światła. Umożliwia płynne przejście pomiędzy tarasem a otaczającą go przestrzenią. Balustrada balkonowa typu francuskiego zabezpieczy portfenetry, pozwalając na zachowanie wszystkich funkcji tego oryginalnego rozwiązania.

Balustrady wzory

Modele barierek schodowych wewnętrznych oraz balustrad balkonowych, które mogą Państwo zobaczyć w naszej ofercie, obejmują aż 17 różnych modeli, które można dowolnie modyfikować. Ceny produktów uzależnione są od modelu, materiałów i ewentualnych wybranych opcji dodatkowych. Dokonujemy pomiarów, projektujemy i wykonujemy barierki, dbając o każdy szczegół.

Wzory balustrad schodowych

Nasze wzorniki balustrad zawierają zdjęcia oraz parametry opisujące każdy model z osobna. Oferta zawiera między innymi balustrady:

  • z drewna i stali , np. balustrada abstrakcja rzemieślnicza
  • z drewna i stali z wypełnieniem szklanym
  • całoszklane na uchwytach punktowych lub w profilu aluminiowym
  • szklane z poręczą drewnianą
  • szklane wklejone w bieg schodów dywanowych
  • ze stali nierdzewnej z pochwytem drewnianym
  • drewniane w formie ramowej z wypełnieniem szklanym
  • metalowe przemysłowe z wypełnieniem poziomym lub pionowym
  • nierdzewne o profilu okrągłym – klasyczna lub z wypełnieniem szklanym
  • drewniane z wypełnieniem poziomym lub pionowym

Cena wykonania

Zapraszamy do obejrzenia galerii przykładowych realizacji, które wykonaliśmy na specjalne zamówienie klienta. Indywidualna wycena projektu daje możliwość dokładnego poznania kosztu barierek. W celu poznania dokładnej wyceny prosimy o nadesłanie szczegółowych wytycznych lub kontakt telefoniczny. Wybrany przez Państwa wzór barierek na schody, balkon lub taras wykonamy na wymiar na podstawie pomiarów i informacji zebranych podczas szczegółowego wywiadu.

— NASZE REALIZACJE —