TRWAŁE

BALUSTRADY ZEWNĘTRZNE

Toruń Balustrady zewnętrzne
Sopot Balustrady zewnętrzne
Sopot Balustrady zewnętrzne
Łódź Balustrady zewnętrzne
Toruń Balustrady zewnętrzne
Warszawa Balustrady zewnętrzne
Gdańsk Balustrady zewnętrzne
Białystok Balustrady zewnętrzne
Wrocław Balustrady zewnętrzne
Łódź Balustrady zewnętrzne
Warszawa Balustrady zewnętrzne
Toruń Balustrady zewnętrzne
Warszawa Balustrady zewnętrzne

Balustrady zewnętrzne – charakterystyka

Balustrady zewnętrzne są pięknym i praktycznym uzupełnieniem nowoczesnych budowli. Razem z innymi elementami takimi jak odpowiednio dobrane schody drewniane czy parapety tworzą spójną całość i nadają charakteru budynkowi. Zdecydowanie dodają charakteru i wpływają na styl architektoniczny, ale ich główną cechą jest zapewnienie bezpieczeństwa domownikom. Przede wszystkim chronią przed przypadkowym upadkiem z wysokości.

Nasza firma proponuje Państwu balustrady zewnętrze tworzone ze szkła. Dzięki temu wizualnie przestrzeń nie jest ograniczona, nic nie zasłania widoku, a budynek prezentuje się bardzo nowocześnie i subtelnie.

Balustrady zewnętrzne – szczegóły techniczne

Do najważniejszych cech balustrad zewnętrznych montowanych na balkonach, tarasach oraz tarasach odwróconych to już wspomniane bezpieczeństwo, oraz szczelność przegrody i systemu montażowego. Systemy montażowe naszej firmy są projektowane, certyfikowane oraz wykonywane jako kompletnie szczelne. Wklejamy je na kotwę chemiczną winylowo-estrową a mufy montażowe uszczelniamy dodatkowo szlamami krzemkowymi np. Multibaudich.

Nasze balustrady posiadają certyfikat dopuszczający je do użytku na terenie UE, a także UK, tj. do 3 kN/m. Są to bezpieczne przegrody, z odpowiednio dobranymi parametrami nośności. Zewnętrzne barierki wykonujemy w formie bezramowej szklanej opartej na profilu balustradowym SLIM (tzw. montaż posadzkowy) oraz TALL (montaż przegrody do boku). Oba systemy mogą być usadowione na listwie drenarskiej, która odpowiada za odprowadzanie wody pod profilem z płaszczyzny użytkowej balkonu czy tarasu.

Balustrady zewnętrzne wykonujemy również w formie ramowej, w której elementem konstrukcyjnym (nośnym) są słupki ze stali nierdzewnej w klasie 304 albo 316. Mają one formę kwadratową lub okrągłą z wypełnieniem w postaci szkła laminowanego, prętów ze stali nierdzewnej albo też linki stalowej. Przegrody ramowe wykańczamy pochwytem nierdzewnym lub wykonanym z trwałego i odpornego na warunki atmosferyczne drewna egzotycznego, najczęściej Bangkirai. Zgodnie z PN (polska norma) wysokość przegrody zewnętrznej wynosi 1100 mm ponad poziom podłogi właściwej przestrzeni użytkowej.

W dziale AKCESORIA prezentujemy specyfikacje techniczne poszczególnych elementów barier zewnętrznych. Prowadzimy sprzedaż całych systemów z kompleksową obsługą-od etapu projektu po montaż, a także pojedynczych elementów w ilościach detalicznych oraz hurtowych.

Poznań Balustrady zewnętrzne

Wyceny realizacji balustrad zewnętrznych

Cena wykonania balustrady zewnętrznej przez naszą firmę jest zależna od wielu czynników, przede wszystkim od wybranych materiałów, technologii osadzenia, a także wielkości projektu. Wstępne progi cenowe możecie Państwo poznać w dziale CENNIK. Jeżeli jednak pragniecie poznać koszty indywidualnej realizacji, zapraszamy do kontaktu. Wykonamy dla Was kosztorys w oparciu o indywidualne dane i preferencje.