facebook helta

Balustrady balkonowe

 

Balustrady balkonowe warszawa Balustrady balkonowe zewnętrzne
Balustrady balkonowe Balustrady balkonowe szklane
Balustrada balkonowa Balustrady balkonowe nowoczesne
Balustrady balkonowe w profilu Balustrady balkonowe w profilu samonośnym Barierki balkonowe

Balustrady balkonowe nowoczesne

W zakresie zewnętrznych balustrad balkonowych proponujemy nowoczesne rozwiązanie w postaci różnych form balustrad szklanych oraz nierdzewnych. Nasze balustrady balkonowe spełniają normy PN oraz EN dotyczące zabezpieczenie przegród zewnętrznych w niektórych przypadkach również do wartości naporu tłumu. Nowoczesne wykończenia balkonów oraz tarasów muszą nieść za sobą bezpieczeństwo użytkowania, wysoką estetykę oraz ponadczasową formę.

Jakie balustrady balkonowe proponuje firma Helta

Szklane, zdecydowanie szklane, pod różną postacią ale nadal szklane. Szkło oczywiście na podwójnym stopniu zabezpieczenia czyli laminaty bezpieczne-hartowane (ESG/VSG). Grubość przegrody szklanej zależy od typu konstrukcji, szkło zastosowane jako wypełnienie balustrady nierdzewnej opartej o słupki konstrukcyjne inox 50x50mm będzie miało parametr 55.2 i grubość 10mm. Natomiast do balustrad osadzanych w profilu aluminiowym stosujemy szkło o parametrach 66.4, 88.4 czyli analogicznie grubościach 13 oraz 17mm.

Balustrada balkonowa systemy montażu

Każdy system montażu jest projektowany indywidualnie, zanim wykonamy jakiekolwiek odwierty konsultujemy się z inwestorem, kierownikiem budowy oraz generalnym wykonawcą inwestycji. Do wykonania balustrad balkonowych proponujemy trzy systemu montażu:

a) słupki ze stali nierdzewnej (kwadratowe, okrągłe) z wypełnieniem szklanym

b) profile aluminiowe SLIM na listwie drenarskiej lub uchwyty punktowe posadowione na posadzce balkonu

c) profile aluminiowe TALL na listwie drenarskiej posadowione do boku czoła balkonu

Wzory balustrad oraz barierek balkonowych

Na powyższych zdjęciach prezentujemy wizualizacje balustrad całoszklanych w profilu aluminiowym oraz foto z niektórych realizacji balustrad zewnętrznych, mamy nadzieję że te materiały Państwa zaciekawią i zechcecie skontaktować się z nami w przypadku realizacji wykończenia własnych balkonów. Zapraszamy do współpracy.

Barierki balkonowe ceny

W przypadku zainteresowania akcesoriami do balustrad szklanych – wejdź tutaj, kompletne ceny z montażem balustrad balkonowych – wejdź tutaj 🙂