Project Description

Realizacja 11

Schody i balustrady w skanska
Schody i balustrady w skanska
Schody i balustrady w skanska
Schody i balustrady w skanska
Schody i balustrady w skanska
Schody i balustrady całoszklane w skanska warszawa
Schody i balustrady w skanska
Schody i balustrady z poręczami dębowymi w obiekcie Spark C
Schody i balustrady w skanska
Schody dębowe i barierki w Skanska Wa-wa
Balustrady całoszklane z pochwytami ściennymi Warszawa

Schody i balustrady w Skanska

Realizacja wykonania schodów i barierek w biurze grupy Skanska w budynku Spark C jest dla naszej firmy ogromnym wyróżnieniem. Biurowiec w Warszawie jako pierwszy w Polsce uzyskał bardzo wymagający certyfikat WELL Core & Shell. Oznacza to, że budynek spełnia bardzo wysoki standard, który wiąże się ze zdrowiem, dobrym samopoczuciem oraz komfortem pracy.

Zainstalowane schody idealnie wpasowują się w klimat pomieszczenia. Ich ażurowa budowa oraz szklane barierki nadały lekkości całej konstrukcji, a zieleń na ścianie, z którą się komponują, dodaje im dynamiki i podkreśla nowoczesny wygląd. Schody mają dwubiegową konstrukcję, są bardzo przestronne i łatwo się po nich poruszać. Do ich budowy wykorzystaliśmy wysokiej klasy drewno dębowe w klasie avangard, które wizualnie ociepliło wnętrze. Uzupełniono je takim samym materiałem na poręczach szklanych barierek. Wpłynęło to na bardzo spójny efekt całego projektu.

Brak podstopni pozwolił uzyskać lekką konstrukcję, która nie dominuje w pomieszczeniu. Schody stanowią idealnie uzupełnienie aranżacji wnętrza biura, które cechuje nowoczesny, a jednocześnie ciepły klimat.

Szklane barierki wykończone drewnem, to również doskonały wybór. Nie przytłaczają one przestrzeni, dodają elegancji, a jednocześnie spełniają odpowiednio swoją rolę – zapewniają bezpieczeństwo podczas poruszania się po schodach.

Jesteśmy dumni, że tak prestiżowe miejsce zostało wyposażone w schody, za których realizację jesteśmy odpowiedzialni.

Jeśli chcesz, aby i w Twoim biurze lub domu pojawiły się podobne schody – zapraszamy do zapoznania się z naszym działem schodów drewnianych, a także do złożenia zamówienia!